Prosinec 2008

Velké změny

17. prosince 2008 v 12:28 •kecy
Kula jsem pikle. Kula jsem jich hodně a všechno bez vašeho vědomí. Někteří si možná pamatujete, že jsem chtěla stěhovat blog. A to se taky stalo. Jenomže to jsem ještě nevěděla, že přestěhuju úplně všechno. Totiž, všechny blogy, které jsem měla aktivní, jsem spojila v jeden vélikánský. To by ještě taky nevadilo. Jenomže jsem taky udělala něco, co jsem sama nečekala. Změnila jsem si přezdívku! :D Samozřejmě "Neiru" budu užívat dál, ale na blog.cz si budu říkat jinak. A jak, to neřeknu jen tak každému.
KDO CHCE VĚDĚT, KAM JSEM SE PŘESTĚHOVALA A JAK SI TEĎ ŘÍKÁM, NECHŤ NAPÍŠE DO KOMENTÁŘŮ SVŮJ MAIL.
Že jsem si vás vybrala, a že vám to sdělím, to poznáte tak, že vám přijde e-mail kde se momentálně nachází můj web a jak si teď říkám. Upozorňuji, že to nebudou všichni, ale minimálně 3 lidi už to u mě mají jisté. Ještě aby se zapsali. :D

P.S. Znova opakuju, že se to nedozví všichni... ;)

Zlatá horečka stoupá, v jackpotu je nyní 38°C

15. prosince 2008 v 8:02 •kecy
A je to tady. Splnilo se moje očekávání. Měla jsem jít do školy, ale nejdu, což je na jednu stranu super, ale na druhou je to fakt na ho*no... Chtěla sem si pokecat s pár lidma o včerejšku teď můžu akorát tak sedět, teda vlastně ležet... No co, nějak extra mě to ne*ere, jen by mě mohlo přestat bolet v krku a taky přestat tříštit hlava a taky přestat rýma a kašel... Měřila jsem si teplotu, měla jsem 37,5°, což je už zvýšená teplota, ale 5 se zaokrouhluje nahoru, takže berme to jako 38° =).
To je zatím ode mě všechno, dneska s ničím moc nepočítejte.

Zítra mě čeká další soutěž

13. prosince 2008 v 15:37 •kecy
Zítra zase odjíždím. Zase na soutěž. *yahoo* Jenomže se na to vůbec necítím. Už včera mi nebylo zrovna nejlíp a dneska mě bolí v krku, bolí mě hlava, mám rýmu a co víc - bolí mě i můj nataženej sval na ruce, kterej se mi čas od času ozve. Snad to zvládnu. Co snad, ja musím. :D Hlavně abych nezaspala jak minule, to byste nevěřili, jak jsem byla vystresovaná, ale dala jsem to. =)
Už zase musim jít. Dneska mi totiž mamka zabavila jednu skříň na svoje krámy a to byste nevěřili, co takové odstěhování jedné skříněčky udělá. Jasně, hlavně uvolní místo, jenomže kam s tím, co v ní bylo? :D Já v ní měla noty. Hodně moc not. To byste nevěřili, kolik jich tam bylo. Ani já jsem nevěřila, že jich je tolik. :D To jsou prostě stohy a stohy... Potom ještě celý svazky not v knihách a já nevím co ještě, nemluvě o notách, kterým třeba chybí druhá stránka atd... Teď to mám roztahaný všude možně, snažim se poskládat je k sobě. Zatím jsem vyplnila jeden šanon k prasknutí, ale bude jich zapotřebí víc. I popelnice se dočká svého dílu...
Tak to je moje momentální situace. Hraje mi rádio, respective Evropa 2, čekám na mamku, která jela do Makra na nákupy, aby koupila mě zase nějaké ty bagetky a džusy a všelijaký možný další krámy. No, třeba jela i Ježiškovat... =)

Dean Martin - Let It Snow! → text

12. prosince 2008 v 20:24 texty
Oh, the weather outside is frightful
But the fire is so delightful
And since we´ve no place to go
Let it snow, let it snow, let it snow

Dean Martin - Let It Snow!

12. prosince 2008 v 20:24 mp3s

vloženo: 12.12.2008
text: zobrazit

Takhle jsem se už dlouho nesmála

12. prosince 2008 v 14:49 •kecy
Dnes to opravdu stálo za to. Hned první hodinu Stanzela. Říkám si, to bude otrava, zase usnu nudou. Jenomže to jsem se hodně spletla.

Při čtení Saturnina...
Mara se chláme.
STANZEL: Pánové, mohli byste se uklidnit?
MÁRA: On mě tady obtěžuje.

pár změn =)

11. prosince 2008 v 22:34 [UPLOADS]
...co je new...

• změna vzhledu •
• úprava horního boxu •
• the best x-mas song v dolním boxu •
• jen 1 článek na úvodní stránce •

design 16

11. prosince 2008 v 22:13 designy tohoto blogu
Let It Snow!
Dnes jsem se rozhodla dát sem jeden laysoutek, který byl původně pro veřejnost, jenže mě se fakt hrozně moc líbí a co víc - i po tolika týdnech, co jsem ho udělala, me neomrzelo se na něj dívat :D...


Coca-Cola na ledě

10. prosince 2008 v 19:18 obrázky
U tohoto obrázku jsem se docela zasmála... No jo, Coca-Cola proráží, kde se dá...

NÁHLED


hehe :D

Činalizace světa aneb sadisti, hurá do boje!

10. prosince 2008 v 18:49 •kecy
Dnes jsem se spolu s Luckou a Márou stala sadistou. Oběť byla asiatka. Tedy vlastně asijská béruna. Už jsem o těch mrchách, co ničí naše český slunéčka sedmitečný psala. Kdysi dávno tomu bylo, někteří z vás si možná vzpomenou.

Jde o tohle. Lucce po noze lezla jakási béruška. Prej "Jé, beruška! :D" *výtlem*... A co na to já? "hej, dyť to je ta čínská nebo čísi mrcha, co likviduje sedmitečky. Koukejte, kolik to má teček. Zlikvidovat!" A Mára? Zabalil milou, tedy nemilou, bérušku asiatku do paíru, vzal nůžky a...
Nebyla to nejlepší podívaná, ale co už.
Jen uvažte. když jsou ty asijský berušky tak agresivní, co potom lidi? (Čímž se neřadím a nebudu řadit k rasistům...;)) Jak řekla Ester Kočičková ve svém rádiovém pořadu. (Nevím, jestli to pořád běží, už to neposlouchám, ale jmenovalo se to Ptá se Olav Lávka). "Činalizace evropy. je tu, ale plíží se tajně! Vemte si třeba skupinu Chinaski. V překladu jsou to čínské lyže. Oni propagují činské výrobky!..."

Ne, abyste mě považovali za sadistu. To byla jen sranda, ale fakt jsem nevěděla, že její smrt bude tak krutá... (Počítala jsem třeba s umrznutím ve sněhu... :D)

Co zmůžou dvě debilní písmenka

10. prosince 2008 v 14:54 •kecy
WARNING
This text contains profanity. This is just a pubertal figment.
But this is true and meant from the heart.

Myšlenková lavina

9. prosince 2008 v 18:08 •kecy
Znovu po dlouhé době se mi vrátila moje myšlenková nálada. Skáču od jednoho koutku k druhému, nevím co dřív, ale přitom jenom sedím a hledím kamsi do prázdna...
To prázdno ani nevím, kde přesně je. Myslím, že nakonec nevnímám už ani to. Jediné, co mě ještě dokáže z mé znuděné nálady (obvykle, když dlouho přemýšlím, třebaže nevím o čem, jsem znuděná) je moje zlatíčko Justynek ♥. A ještě jednou ♥... Potřetí všeho dobrého ♥... =)
To mě zase přivádí na jeho vskutku zajímavé zvyky. První věc, kterou udělá po příchodu do mého pokoje, je to, že mi skočí na klín (Jestli jste tu někde našli pravopisné hrubky a překlepy, je to kvůli němu, jelikož se neustále vrtí a vzpouzí). Když ho to omrzí, přeleze mi z klína na klavírní židli. Vůbec nevím, co na tom vidí. Prostě tam chce a dělá pro to, co může. Možná to bude i tím, že si oblíbil Smetanův Lístek do památníku... Že by měl hudební sluch?... Když mu už ani židle není dost dobrá, pak teprve přijde na řadu jeho okýnko. "Chceš na okýnko?" a letí k oknu jako splašený. Mám ve zdi čtvercové okno a zeď je dost silná na to, aby byl i parapet dlouhý. Tak ho tam vždycky posadím a on tak vydrží koukat neuvěřitelně dlouho. Rekord je 1 hodina, 4 minuty a pár sekund. Než zase bude chtít sundat dolů (okno je vysoko, on je malý, nejspíš se bojí skočit) olíže mi sklo. Nevím, jestli plánuje kariéru psího uklízeče, každopádně povoláním uklízeče udělá akorát tak ze mě. Pak jde většinou dolů do pelechu vytáhnout nějakou tu hračku a znovu mě jí vytáhnout od učení a od compu nebo jde nadávat ven na zahradu.= )

Když vás má někdo ohodnotit aneb já se vůbec nepoznávám

9. prosince 2008 v 17:43 •kecy
Už jsem to sem chtěla napsat dávno, ale teprve teď, při otevření slohového sešitu, jsem si na to vzpomněla. Okamžitě jsem opustila své původní stanoviště a píšu tohle ještě původnější povídání.

Minulý týdne v pátek jsem měli sloh - charakteristika literární postavy. Abychom si procvičili a osvěžili charakteristiku ze sekundy, měli jsem za úkol udělat si do sešit 3 sloupce - kladné vlastnosti; záporné vlastnosti; proč? - a posléze nechat kolovat po třídě. Já osobně jsem ze svých záporných vlastností byla překvapená. Měla bych to napravit, ale jelikož nikdo nenapsal proč, bude to nelehký úkol... (Tam, kde je *, jsem byla překvapená)

kladné vlastnosti
záporné vlastnosti
proč?
1. Veselá, milá, vtipná, plná energie.
Někdy urážlivá, paličatá.
Nevím.
2. Chytrá, ráda pomůže.
Někdy trochu namyšlená.*

3. Veselá


4. Hodná

Vždycky pomůže.
5. Chytrá


6. Umí dobře tancovat.


7. Vtipná.


8. Upřímná.


9.
-//-

10.
Zlá, namyšlená.*
Prostě Anna no!
11. Někdy v pohodě.
Namyšlená.*
Tak.
12. Dá se.


13. Hodná, chytrá.Tak to vidíte. Taková jsem podle 13 mých spolužáků.
Potom v občance jsme dělali podobnou blbost. Na papír jste hodili svý jméno, potom se to dostalo k jednomu spolužákovi a zase se vám to vrátilo. Tentokrát jsem ale nehodnotili, nýbrž jsme tomu druhému psali, proč má na studování, nebo něco takového. Už si to nepamatuji přesně. :D Můj lísteček se dostal k Terce. =)

"Protože jsi dobrý organizátor, víš si rady, nejseš puntičkář."

Vzhledem k tomu, že jsem moc věcí, kterých by si naše třída mohla všimnout, neorganizovala, docela mě to překvapilo. Ale díky. =)

návštěvnost | 1.12. - 7.12. 2008

8. prosince 2008 v 16:51 [UPLOADS]
  1. pondělí - 29 lidí - 95 zobrazení
  2. úterý - 32 lidí - 111 zobrazení
  3. středa - 28 lidí - 179 zobrazení
  4. čtvrtek - 29 lidí - 77 zobrazení
  5. pátek - 36 lidí - 176 zobrazení
  6. sobota - 25 lidí - 55 zobrazení
  7. neděle - 51 lidí - 177 zobrazení
celkem - 230 lidí - 870 zobrazení
průměr - 33 lidí za den - 124 zobrazení za den

Citát

7. prosince 2008 v 22:24 •kecy
Něco se mi na něm líbí. :D

Kdo řekl a neudělal,
je osel.
Kdo řekl a udělal,
je člověk.
Kdo neřekl a udělal,
je lev.

Mám nápad

7. prosince 2008 v 20:35 •kecy
Mám nápad - fotky z TOHOTO blogu (můj :D) bych přemístila na ten s grafikou. Bude to pro mě přehlednější, ale nevím, jestli i pro vás, takže si nechám poradit. Hlasujte v anketě.

Jsem tu... Sice pozdě, ale hlavně že jsem dorazila

7. prosince 2008 v 19:07 •kecy
Tak už nikdy nevěřte mým kecům (ne že mi fakt přestanete věřit :D). Jsem tu s hodně velkým zpožděním, za což se vám všem omlouvám, ale jinak to nešlo, protože mi vypadl internet (zase) a až teď jsem se k tomu dostala. Nicméně můj dnešní velký úkol byl z 50% splněn. Udělala jsem layout na grafickej blog. ↓
Na ten s fotkama jsem to nestihla, ale snad to dodělám někdy v příštím týdnu, i když nevím, jak to budu zvládat. Možná, že bych to mohla stihnout ještě teď, ale moc se mi do toho nechce. :D
Kromě toho internetu se dnes nestalo nic převratného. Paměť mi pořád slouží...
Teď už nemám co dělat, takže asi půjdu na večeři, strávím dost času u televize a budu se šprtit do blbý biologie, protože píšeme test na plazy a ptáky... Sedláčková se asi úplně zbláznila - psát na 15 čeledí, to fakt není normální...

Dnes je poslední den

7. prosince 2008 v 9:21 •kecy
Jajaj, dneska je poslední den, kterej se budu plně věovat grtrafice, tákže. Dneska udělám dva pořádný layouty na grafickej a fotografickej blog. Téda, ani nevim, co bych tam tak chtěla. :D Neva, já něco vymyslim. A když ne, někdo určitě bude táááákhle hodnej a udělá mi ho... =)
Teď jdu teda shánět pictíky, ozvu se kolem oběda. =)

Vzala jsem to jedním dechem

6. prosince 2008 v 18:34 •kecy
A bylo toho víc, co jsem vzala jedním dechem. :D Tak například jsem udělala několik nových layoutů včetně nového na blog s povídkama. Potom jsem udělala jeden zimní, krásnej, jednoduchej, ale samochvála smrdí, takže běžte posuzovat sami. :D Ještě musim dodělat design na ten blog s grafikou a na ten s fotkama, takže to doufám udělám zítra, protože zítra je poslední den ve znamení grafiky. Samozřejmě že se k tobu budu vracet i příští týden, ale to už se budu věnovat hlavně něčemu jinému... =)
A ještě jsem jedním deche do sebe nalila sklinku šampaňskýho. Neberte mě za alkoholika, ale já mám fakt hrozně ráda šampáňo (ne to dětský :D) a cincano roso. Potom taky martini bianco a ještě wermuth nebo jak se to píše. :D No, to jsem zase na sebe měla co prásknout. :D Jo ještě jsem zapomněla pivo. :D Ale znovu opakuju, že nejsem piják. ;)
Tak, dneska to byl celkem mazec ty bráchovy narozky. No, taky abych už měla 15 :D Tolik prachů co dostal čéče to jsem u něj pohromadě dlouho neviděla :D... Však vlastně už jen dva roky a dostanu ještě víc, protože hodnota koruny se ještě hodně změní a kdo ví jestli do té doby nezačnou platit eura. :D
Zase jsem se nějak rozkecala, ne že by to něčemu vadilo, ale potom to nikdo nečte a to je blbý, když to tu je jen tak pro nic. =) Takže konec. :D

Zejtra teda bude makačka...

5. prosince 2008 v 21:32 •kecy
Vážení, drazí, milí, úžasní, spolehliví, čtoucí, dobří lidé a čtenáři tohoto blogu.
Vůbec nemám tušení, jestli se sem zítra dostanu a jestli se mi to nakonec opravdu podaří, tak na jak dlouho to bude. Tak se na mě nezlobte, užívejte si Mikuláše, přeju vám krásnýho čerta, kterej vás doufám konečně odnese do pekla a vzpomínejte na mě v dobrém.
Vaše adminka Neira.